گروه مافی خانه و طراحی

گروه مافی با توجه به هدف خود که همانا خلق آرامش و تأمین سطحی از شایستگی برای زندگی تمامی افراد جامعه است، تصمیم به تأسیس شرکت گروه مافی خانه و طراحی (MAFI GROUP HOME & DESIGN) گرفت.

این شرکت، در جایگاه دپارتمان طراحی داخلی MAFI GROUP، در صدد است طیف وسیعی از خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این دپارتمان از سال 1401 با هدف فضاسازی دقیق و زیبای ساختمان‌های گروه مافی آغاز به فعالیت کرد.

 

چراکه طراحان این مجموعه با تصویر روشنی که از فضاهای ساخته شدة گروه خود دارند، می‌توانند به ذهنیت مشتریان این گروه، عینیت بخشند. این دپارتمان از بدو فعالیت خود توانست با ارائه سبکی از طراحی شایسته برای خانه‌های شایستة مافی، نیازهای مشتریان این خانواده بزرگ را به‌خوبی برطرف و آنها را به رؤیاهایشان نزدیک کند.

 

آرتسی هوم اکنون در تلاش است تا در بخش طراحی داخلی، فعالیتی فراتر از بازار موجود داشته باشد تا همگام با یافتن جایگاه خود در این حوزه به زندگی شایسته نیز معنا دهد.

این شرکت افزون‌بر طراحی قدرتمند پروژه‌های خود، در زمینه مشاوره، طراحی و بازسازی انواع بنا و همچنین تولید و فروش محصولات متنوع این حوزه فعالیت دارد. یکی از چشم‌اندازهای بلندمدت این دپارتمان ورود قدرتمند به حوزه بازسازی ابنیه‌های گوناگون است. چراکه ایجاد حس خوب، تأمین آرامش و رفاه، فارغ از موقعیت جغرافیایی یا میزان مساحت، تخصص گروه مافی محسوب می‌شود.

 

اما نکته مهم آن است که آرت‌سی هوم در حال حاضر تأمین‌کننده اصلی پروژه‌های MAFI GROUP محسوب می‌شود. افزون‌بر این باعث ایجاد اشتغال‌زایی و حمایت از جوانان شده است.

آرتسی هوم با تکیه بر تجربیات گسترده و با استفاده از نیروی انسانی متخصص، توانسته قدرت مجموعه را در رسیدن به هدف تأمین زندگی شایسته دوچندان کند.

 

اصل رضایت‌مندی مشتریان که از اهداف اصلی گروه مافی به شمار می‌آید به‌خوبی در آرت‌سی هوم رعایت شده است. به‌گونه‌ای که با آمیختن کیفیت و طراحی شایسته در کنار هزینه مناسب، سطح مقبولی از شایستگی در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.

این گروه بر آن است تا از خواسته‌های اعضای خانواده بزرگ مافی خاطره‌ای دلچسب بسازد.

شرکت طراحی داخلی آرتسی هوم