رزماری، تجربه غذایی شایسته شما

 

MAFI GROUP شایستگی را در تمامی حوزه‌ها و برای تمامی اقشار جامعه به ارمغان می‌آورد. هنگامی که صحبت از خوراک شایسته می‌شود انتظاراتی فراتر از کیفیت غذا متناسب با قیمت به میان می‌آید. رستوران‌ها بسته به نوع خدماتی که در اهداف کاری خود تعریف می‌کنند شکل می‌گیرند. در این میان رستوران رزماری‌ گروه مافی از مکان‌هایی است که انتظارات از آن‌ گستره وسیعی را شامل می‌شود.

 

گروه مافی در راستای تأمین خوراک شایسته رستوران رزماری را تأسیس کرد. طعم لذیذ در کنار کیفیت بالا یکی از مهمترین شاخصه‌های رزماری محسوب می‌شود و تاکنون با توجه به سیاست‌های مجموعه به‌خوبی پاسخگوی انتظار شایستگی در حوزه خوراک بوده است. رزماری با تمرکز بر غذای ایرانی به عنوان نمونه اولیه از فعالیت گروه مافی در حوزه خوراک توانسته است آزمون‌ها را با موفقیت پشت سر گذارد و به سطح مقبولی از شایستگی دست یابد.

 

رستوران رزماری با تیم مجرب آشپزی خود و فراهم کردن غذای ایرانی باکیفیت و شایسته نه‌تنها در خدمت ساکنان و کاربران پروژه‌های گروه مافی است بلکه نیازهای سایر شهروندان تهرانی را نیز به شایسته‌ترین شکل ممکن تأمین می‌کند. ارائه طعم شایسته و اصیل همان خصوصیتی است که سبب تمایز رستوران رزماری از دیگر رقبا خواهد شد.

رستوران رزماری - مافی گروپ