یونی‌چنج (UNICHANGE) 

ارزهای دیجیتال با هدف حذف محدودیت‌های سیاسی و جغرافیایی و تحدید انحصار دولت‌ها در بازارهای مالی به وجود آمدند. با استفاده از ارز دیجیتال، هر فرد در هر کجای دنیا می‌تواند تجارت در بازارهای مالی جهان را تجربه کند. در این راستا برای رفع چالش‌هایی همچون تضمین امنیت معاملات و امکان تبدیل سریع رمزارزها به فیات (ریال، دلار…) و دیگر رمزارزها، فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال ضرورت پیدا کرد.

 

مهندس حمیدرضا مافی همچون دیگر بخش‌های حوزه فعالیت خود در راستای خلق زندگی شایسته برای تمامی افراد، به این جدیدترین شکل معاملات مالی جهان امروز نیز ورود کرده است. مهندس مافی صرافی یونی‌چنج (UNICHANGE) را با کمک هم ‌اندیشی صاحب‌نظران اقتصادی و با هدف ارائه راهکارها و ایده‌های نو در جهت اعتمادآفرینی، استفاده از ظرفیت‌های حوزه صنعت بلاکچین و ارائه خدماتی شایسته در قالب پلتفرمی ایرانی و در تراز جهانی راه‌اندازی کرده است.

 

در جهان امروز که بر پایه شتاب و فناوری بنا شده، تغییر تنها اصل ثابت زندگی محسوب می‌شود. زیستن در این بستر متغییر بیش از پیش نیازمند هوش، درایت، دانش و هم‌آوایی بسیاری از ظرفیت‌های انسانی و اجتماعی است. از سوی دیگر تحولات در حوزه صنعت بلاکچین و رمزارز، تفکر سنتی درباره پول را تغییر داده است. از این رو صرافی یونی‌چنج با استفاده از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این صنعت همچون غیرمتمرکز بودن، قراردادهای هوشمند، شفافیت معاملات، نقدشوندگی و… توانسته راهکارهایی در راستای چگونگی به کارگیری ظرفیت ‌ها و فرصت ‌های موجود برای برون رفت از تنگناهای مبادلات پولی و بانکی، همچنین حفظ و افزایش سرمایه هموطنان در شرایط اقتصادی متلاطم و پر خطر کنونی ارائه کند.

 

از آنجایی که MAFI GROUP همواره درصدد تأمین بخش بزرگی از نیازهای اساسی طبقات گوناگون جامعه بوده و هست، پس از تلاش برای رفع این دغدغه‌ها قدم فراتر نهاده و به کسب درآمد و ارزش افزوده برای خانواده بزرگ مافی فکر کرده و اعتبار خود را به عنوان پشتوانه برای تأمین زندگی شایسته اقشار متفاوت به میان آورده است. با چنین رویکردی گروه مافی موفق می‌شود یک جزیره اقتصادی شکل دهد که در آن گردش مالی به پشتوانه مردم و برای رفع نیازهای اساسی همان مردم صورت می‌پذیرد.

 

یکی از مهمترین مزیت‌های صرافی یونی‌چنج عرضه توکن مسکن با نام روت‌کوین (RRC) است. این توکن نه‌تنها دستخوش نواسانات سایر رمزارزها نمی‌شود بلکه از پشتوانه حمایتی صرافی نیز بهره می‌برد. از سوی دیگر گروه مافی با ایجاد بستر کپی‌ترینینگ برای صرافی خود، نیاز افراد مبتدی را نیز در کنار معامله‌گران حرفه‌ای در بازار رمزارز مرتفع کرده و از این راه به کسب درآمد و ارزش افزوده کاربران خود کمک شایانی می‌کند.


بی‌شک یونی‌چنج می‌تواند پاسخ‌گوی یکی از دغدغه‌های جدی حوزه بلاکچین که همانا نگهداری، امینت و چگونگی انتقال رمزارزهاست باشد. این صرافی که اغلب سازوکارهای انتقال را در شبکه‌های بلاکچین پشتیبانی می‌کند، پلتفرمی است پیشرو که نگهداری از دارایی کاربران به صورت آفلاین را در دستور کار دارد و تمامی تراکنش‌های کاربران خود را با ضریب امنیت و سرعت بالا انجام خواهد داد.

تجارت الکترونیک