شرکت طرح و ساخت بام‌ریشه RRC؛ معمار شایستگی

 

شرکت طرح و ساخت بام‌ریشه (ROOT ROOF CONSTRUCTION) در جایگاه برند زیرمجموعة حوزة معماری و ساختمانی MAFI GROUP شناخته می‌شود. این شرکت که از پشتوانه بیش از 30 سال سابقة درخشان مؤسس خود در زمینه ساخت‌وساز بهره می‌برد، تلفیقی است از دانش، تخصص و تجربه که در راستای ارائة محصولات باکیفیت و خدمات شایسته به مشتریان خود، شروع به فعالیت کرده است.

 

مدیران بام‌ریشه باور دارند که توسعه‌ جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص و توجه به خواسته‌های مشتریان و جلب رضایت آنها تحقق نخواهد یافت. از این رو این دپارتمان در راستای رضایت مشتریان، ارتقای کیفیت خدمات و خشنودی کارکنان نه‌تنها در قالب شعار بلکه به‎عنوان اعتقاد، باور و وظیفه، تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

 

تدوین سیاست‌های توسعه‌ای در راستای نیل به هدف نهایی شرکت که همانا خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و جلب حداکثر رضایت آنان در مسیر تحقق زندگی شایسته، با جدیت در دستور کار این دپارتمان قرارگرفته است. از این سوی افزایش بهره‌وری، نوآوری، بهبود مستمر، ارتقای دانش، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز، افزایش تعداد کارکنان، کاهش هزینه‌ها همچنین حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان جزو اولویت‌ها و برنامه‌های مدیران این شرکت محسوب می‌شود.

 

تیم بام‌ریشه در راستای تحقق شعار زندگی شایسته، سکونت در ساختمان‌های خود را با امکانات هتلینگ ویژه‌ای همراه کرده است. این تیم مجرب با ارائه خدمات هتلینگ، تشریفات و خانه‌داری تجربه زندگی در یک هتل مجلل را برای اعضای خانواده بزرگ مافی به ارمغان می‌آورد. توجه به بالاترین سطح کیفیت در طراحی، اجرا و تجهیز واحدها، فراهم آوردن استفاده از امکانات ورزشی و استخر به صورت خانوادگی در تمامی روزهای هفته، همچنین دیگر خدمات هتلینگ شامل لاندری، سالن اجتماعات، استفاده از فضای بازی و سرگرمی کودکان، قابلیت پذیرایی و اجرای مراسم‌ها و جشن‌ها و انجام برخی خدمات پزشکی تنها گوشه‌ای از خدمات و امکاناتی است که بام‌ریشه در اختیار ساکنان ساختمان‌های خود قرار می‌دهد.

 

بام‌ریشه برخلاف دیگر رقبا به ساخت‌وساز در مناطق خاص بسنده نکرده بلکه در راستای مسئولیت اجتماعی برند خود، ساختمان‌سازی بر اساس نیاز جامعه در منطقه‌های گوناگون و در راستای کمک به ارتقای سطح زندگی طبقات مختلف جامعه را در دستور کار قرار داده است.

 

دپارتمان معماری و ساختمانی گروه مافی نه‌تنها طراحی و ساخت ساختمان‌های خود را بر عهده دارد بلکه با انجام کلیه فعالیت‌های بازرگانی‌ و تولیدات صنعتی، گروه مافی را در تأمین و اجرای نیازمندی‌های خود یاری می‌کند.

 

انتظار می‌رود شرکت بام‌ریشه در آینده‌ای نه‌چندان دور ساختمان‌هایی با امکانات شاخص و بی‌همتا و با امضای انحصاری «زندگی شایسته» در راستای افزایش عیار سلیقه و دیدگاه مخاطبان به بازار مسکن عرضه کند.

هتل RRC - گروه مافی