شایسته‌سازی تجارت اینترنتی

بی‌شک اغلب شرکت‌ها برای حفظ فعالیت‌ها و بقای خود نیاز به تغییرات چشمگیری دارند. تجربه سال‌های اخیر نشان داده است که چگونه کسب‌وکارهای خانوادگی (FB) مشکلات پیچیده را سریع‌تر از سایرین حل می‌کنند. نزدیکی به فرآیندها، مدیریت شرکت و شبکه اجتماعی داخل و خارج سازمان به آنها امکان می‌دهد به‌سرعت به نیازهای بازار بر اساس یک فرآیند تصمیم‌گیری سریع پاسخ دهند و در این موضوع انعطاف‌پذیری بیشتری برای تغییر و انطباق از خود نشان دهند.

 MAFI GROUPنیز از این قاعده مستثنی نیست. نسل سوم این مجموعه توانسته است بر فرآیندهای حرفه‌ای شدن، جانشینی و نوآوری تأثیر بگذارد و بر اساس این قابلیت‌ها، راه‌های مختلف نوآفرینی و انطباق را برای فعالیت اقتصادی فراهم کند. نسل جدید مدیریت گروه مافی با توسعة استراتژی‌های تطبیقی و تقویت فرآیندهای حیاتی برای ایجاد مزیت رقابتی و پایدار، برنامه‌های جدیدی را در دستور کار خود قرار داده است. یکی از این استراتژی‌ها راه‌اندازی برندهای زیرمجموعه گروه مافی در حوزه تجارت اینترنتی و آنلاین است.

در دنیای امروز، برای عرضه و گسترش کسب‌وکارها، استفاده از اینترنت و فضای مجازی ضروری می‌نماید. گروه مافی با درک این موضوع که اینترنت به طور چشمگیری فضای کسب‌وکار را برای همیشه تغییر داده و دنیای جدیدی از فرصت‌های نامحدود را در دسترس همگان قرار داده است، توانسته در این حوزه نیز همچون سه حوزه مسکن، خوراک و پوشاک به شایستگی و با قدرت ورود کند.

در این راستا، گروه مافی با مدیریت دانش و در نظر گرفتن ساختار صنعت و اقتصاد کشور، نقشی غالب در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و جوانان در اقتصاد مبتنی بر دانش و فضای دیجیتال برعهده گرفته است. انکار دنیای اینترنت یعنی حذف شدن از بازار و عدم رقابت با رقبا؛ و گروه مافی این موضوع را به درستی درک کرده است.

شرکت سرمایه‌گذاری پویان ایده (سامانه ثبت آگهی صاحبان ایده)، سامانه آنلاین چرچی‌نت، صرافی ارز دیجیتال UNICHANGE و توکن مسکن روت کوین(RRC) برندهای زیرمجموعه گروه مافی هستند که در حوزه تجارت آنلاین فعالیت می‌کنند.

پویان‌ایده، شایستة ایده‌پردازی

شرکت سرمایه‌گذاری پویان‌ایده همانند نام خود در پی فراهم آوردن زمینه‌ای برای جست‌وجو و معرفی ایده‌ در هر زمینه‌ای است. این سامانه با ثبت ایده‌های صاحبان ایده، از یک سو بستر مناسبی برای معرفی کسب‌وکار نخبگان و ایده‌پردازان مهیا می‌کند و از سوی دیگر شرایط مناسبی برای سرمایه‌گذاری در اختیار سرمایه‌گذاران در تمام زمینه‌ها در سراسر نقاط کشور به وجود می‌آورد.

این سامانة جذاب که از سال 1399 فعالیت خود را آغاز کرده کارکردی شبیه به سایت‌های فروش کالا دارد، اما در آن ایده‌ها به فروش می‌رسد و سرمایه‌گذار را به صاحب ایده متصل می‌کند. اشتغال‌زایی برای جوانان مستعد، حمایت از صنایع دانش‌بنیان و آسان‌سازی ارتباط میان فعالان تمامی حوزه‌ها از اهدافی است که شرکت پویان‌ایده در صدد دستیابی به آن است. این سامانه هیچ محدودیتی ندارد و تمامی ایده‌پردازان بدون شرایط خاص می‌تواند ایده خود را در این سایت به ثبت برسانند.

پویان‌ایده همچون دیگر برندهای زیرمجموعه  MAFI GROUPچشم‌اندازی از شایستگی پیش رو دارد. این شرکت با هدف ارتقاء صنعت و تجارت و با تمرکز بر استعدادهای جوان، برنامه‌های ویژه‌ای در زمینه کارآفرینی تدارک دیده است.

بی‌شک پویان‌ایده نگاهی نو از نسل سوم خانواده مافی به زندگی شایسته است.

تجارت الکترونیک