خوراک شایسته

 

مواد غذایی یکی از نیازهای اساسی انسان برای بقاست که نقش آن بر سلامت جسم و روح انکارناپذیر است. به عبارت دیگر غذا به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی اجتماعی، اقتصاد و آسایش انسان تبدیل شده است. از این رو MAFI GROUP یکی از پایه‌های اصلی مجموعه خود را بر خوراک شایسته بنا نهاده است. مؤسس این گروه باور دارد غذای مغذی نقشه راه برای داشتن یک زندگی سالم و سازنده است و همه افراد جامعه باید به آن دسترسی داشته باشند.

 

 

در جامعه امروز انسان‌ها غذاهای متنوعی می‌خورند که به درآمد، فرهنگ، دسترسی و ترجیحات شخصی بستگی دارد. گروه مافی پس از 30 سال فعالیت و موفقیت در حوزه مسکن به فکر ورود به بخش خوراک افتاد و تلاش کرد با در دسترس قرار دادن خوراک شایسته تفاوت ایجاد کند. بی‌شک این تفاوت به خلق دنیای سالم و شایسته‌ای می‌انجامد.

 

مسئولیت‌پذیری اجتماعی از مهمترین عناصر فلسفه وجودی گروه مافی محسوب می‌شود. از این رو در تأمین مواد غذایی توجه خاص به کیفیت در تولید و توزیع را از ضروریات حفظ سلامت انسان می‌داند. این گروه به منظور رشد و توسعه مجموعه خود در حوزه خوراک تلاشی مستمر را در دستور کار خود قرار داده است. از سوی دیگر اشتغال‌زایی برای جوانان و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان از دیگر مأموریت‌های مهم در سه حوزه فعالیت گروه مافی محسوب می‌شود که در بخش خوراک شایسته و صنایع غذایی نیز دیده شده و افزایش مشارکت مستقیم یا غیرمستقیم آن در تولید درآمد ملی نقش بسزایی خواهد داشت.

 

دسترسی آسان به رفاه و آسایش همچنین بی‌نیازی از برآوردن نیازهای اصلی و وفادارسازی مشتریان از دیگر اهداف مهم گروه مافی است که در حوزه خوراک شایسته به آن توجه ویژه‌ای شده است.

گروه مافی در راستای تحقق آرمان‌های خود و چشم‌انداز شایستگی برای انسان ایرانی تأسیس برندهای زیرمجموعه حوزه خوراک را در اولویت قرار داده است. رستوران رزماری و مجتمع غذایی دو مجموعه‌ای است که گروه مافی را برای برقراری زندگی شایسته یاری خواهند کرد.

 

مجتمع غذایی، جایگاهی شایسته ماندگاری

 

یکی از چشم‌اندازهای بسیار نزدیک MAFI GROUP در حوزه خوراک شایسته، پایه‌گذاری مجتمع غذایی است. مجتمع غذایی گروه مافی که از بخش‌های آموزشی، فرهنگی و تولیدی تشکیل می‌شود پاسخگوی گستره وسیعی از نیازهای حوزه خوراک شایسته خواهد بود.

 

تأسیس مجموعه‌ای از رستوران، قنادی، کافی‌شاپ و آموزشگاه بین‌المللی آشپزی و شیرینی‌پزی در کنار پخش، تبدیل، تهیه، نگهداری، فرآوری و بسته‌بندی مواد غذایی از جمله اهداف دپارتمان صنایع غذایی گروه مافی محسوب می‌شود. این گروه در تلاش است تا در این مسیر از توانایی جوانان مستعد، حرفه‌ای و متعهد و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای نیل به هدف تحقق زندگی شایسته برای همه بهره‌ ببرد. به عبارت دیگر درمجتمع غذایی گروه مافی قرار است استعدادها از تولید به مصرف شکوفا شود. این مجتمع در حال احداث است و در آینده‌ای نزدیک با هدف تأمین هر امکان شایسته‌ای که یک انسان در حوزه خوراک به آن نیاز دارد به بار خواهد نشست.
در مجتمع غذایی قرار است غذای شایسته بخورید، شایسته آموزش ببینید و خوراک شایسته تهیه کنید.

ماکارونی - رستوران رزماری