مسکن شایسته

 

از نخستین مراحل زندگی بشر تا به امروز مسکن همواره یکی از نیازهای اساسی انسان بوده است. در برنامه‌‌ریزی برای حوزه مسکن باید شرایط جمعیتی‌اجتماعی و سکونتگاهی را درنظر گرفت. همچنین از تأمین خدمات ضروری و جنبی آن نظیر بهداشت، دسترسی به خدمات اجتماعی موردنیاز ساکنان نیز نباید غفلت کرد. بدون‌‌شک این امر به تعادل فضا در مناطق گوناگون جغرافیایی، رسیدن به عدالت اجتماعی و زندگی شایسته برای تمامی طبقات جامعه کمک شایانی خواهد کرد. گروه مافی با پشتوانه‌ای 30ساله در حوزه مسکن و سابقه‌ای درخشان در زمینه طراحی، ساخت و فروش واحدهای مسکونی، تجاری، ویلایی و … در سطح شایسته‌ای به تمامی این شاخص‌ها توجه کرده است. این گروه با این تفکر که همه انسان‌ها شایسته‌ی شایسته‌زیستن هستند بر عرصه صنعت ساختمان گام نهاده و تدابیر کارآمدی در راستای تحقق حق شایسته‌زیستن در نظر دارد.

 

گروه مافی سیاست‌های خود را در بخش مسکن، همچون دیگر بخش‌های خود، بر اساس نیاز جامعه امروز که همانا ساخت واحدهایی با امکانات رفاهی مدرن و استاندارد است تعریف می‌کند. بدون تردید این هدف‌گذاری به ارتقای سطح زندگی در مناطق مختلف جغرافیایی و فرهنگی کشور می‌انجامد. از این رو مسکن شایسته پایه و اساس فعالیت‌های MAFI GROUP محسوب می‌شود. به‌گونه‌ای که این بخش مقدمات ورود به حوزه خوراک و پوشاک را نیز فراهم کرده و اهمیت این نیازها برای مؤسسان گروه مافی روشن شده است. تمرکز این گروه صاحب‌سبک بر ساخت‌و‌ساز شایسته برای گروه‌های مختلف جامعه قرار گرفته، چراکه باور دارد زندگی شایسته برای همه انسان‌ها در هر موقعیت اقتصادی و فرهنگی دست‌یافتنی خواهد بود و مأموریت این شرکت همانا شایسته‌سازی تمامی ابعاد زندگی انسان ایرانی است.

 

از آن جایی که فعالیت گروه مافی با «نقشه‌کشی ساختمان» آغاز شد و از پشتوانه‌ تجربه سال‌ها فعالیت مؤسس خود در این حوزه بهره می‌برد، به جرئت می‌توان MAFI GROUP را پیشرو در صنعت ساختمان‌سازی دانست. بی‌شک گروه مافی در آینده‌ای نه‌چندان دور، مرجعی متخصص و معتمد در صنعت ساخت‌وساز خواهد بود. این گروه در فعالیت‌های خود سلامت و امنیت جسمی و روحی مخاطبان را در نظر گرفته و با مدیریت تمامی منابع و ظرفیت‌های موجود، تحولی شگرف در زمینه ساخت‌وساز ایجاد خواهد کرد.

 

در راستای تحقق اهداف بخش مسکن شایسته، گروه مافی با تأسیس سه برند زیرمجموعه در حوزه مسکن شایسته با عناوین شرکت طرح و ساخت بام‌ریشه RRC(ROOT ROOF CONSTRUCTION)، شرکت طراحی داخلی آرت‌سی‌هوم (ARTSY HOME) و کارخانه صنایع چوب و فلز کاچال، توسعه و رشد فعالیت‌های خود را در دستور کار قرار داده است.

مجتمع مسکونی لِنا​ - Mafi Group