گروه مافی وود ؛ سازنده‌ای شایسته‌ساز

کارخانه چوب و فلز «مافی وود»، یکی از برندهای زیرمجموعه هلدینگ MAFI GROUP که در راستای طراحی و اجرای محصولات چوبی و فلزی ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری تشکیل شده است. کاچال توانست در مدت زمان کوتاهی در زمینه طراحی و ساخت انواع درهای ضدسرقت تمام چوب و روکش چوب، انواع کمد و کابینت، رنگ پوششی (اعم از پلی‌اورتان، پلی‌استر، وکیوم)، ام‌دی‌اف و انواع مبلمان، پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

این دپارتمان همچون دیگر زیرمجموعه‌های گروه مافی با هدف اصلی تأمین محصولات موردنیاز ساختمان‌های MAFI GROUP تأسیس شد. گروه مافی وود توانست افزون‌بر سرعت بخشیدن به تولید محصولات چوبی، پاسخگوی حجم بالای سفارشات گروه مافی با کیفیتی مطابق با اهداف گروه مافی در راستای زندگی شایسته باشد.

محصولات مافی وود مجموعه بی‌مانندی است از خلاقیت، ظرافت و زیبایی به همراه کیفیت در انتخاب مصالح و متریال. همچنین تولید صفر تا صد محصولات داخل مجموعه، تأثیری چشمگیر بر افزایش کیفیت دلخواه گروه مافی دارد.

مافی وود با استفاده از نیروی متخصص در بحث طراحی و اجرا توانسته است تولید محصولات چوبی و فلزی باکیفتی را در راستای تجهیز واحدهای تجاری، اداری، مسکونی و ویلایی برای خانواده بزرگ مافی عهده‌دار شود. این مجموعه حاصل تفکری تحول‌گرا، کارآمد و زیبامحور است که در راستای تحقق شعار «زندگی شایسته» در صدد تولید و ارائه «خدمات شایسته» در صنعت چوب و فلز برآمده است.

همچنین «گروه مافی وود» بر آنست تا با به‌کارگیری علوم نوین طراحی و تولید با پشتوانه نرم‌افزارهای به‌روز در ارائه محصولات کاربردی و مرغوب با هدف رفع نیاز پروژه‌های عظیم گروه مافی، سهم بیشتری در ایجاد سطح مقبولی از شایستگی به خود اختصاص دهد.